人鼠之间电影下载中文版谁有啊?? ji qiu

Amazon CAPTCHA
请输入您在这个图片中看到的字符:
& , , Inc. or its affiliates谁有turbo的tonight的歌词啊..??_百度知道
谁有turbo的tonight的歌词啊..??
谁有劲舞团中turbo的tonight的歌词啊..??
好象是金钟国唱的 要发音和中文翻译.. 谢谢
不是东方神起的tonight是turbo-tonight
我有更好的答案
tonight. Mai si ho nu qia ba yo,na lu ka de gan go sou,ka si mi bi li dai yo,tu lu qia wa ni si miao de gi.qia mu su ga ao jiao gv dai qia gen jiao lu nai.nan niao won ni ku dai lu yi go,oh baby.qia xin dou go xi po a ji a nen da nen go a gai jiu, 2.stolen my soul.stolen my heart.nai a nai ku dai ga nao mu nan no qio.(XIAH:li lun a qi hai sa lie da nen ta nen go.a buen ku dai ya mu ma nai sou.)si lu xi su,ji qiu ho lu go you.qie duen gi lu ma ji han qiao lo tai ji we ai du lin sa la qiao lo.tonight. Now I know why those people are saying love is blind,I believe my heart belongs to you.I love you more than I do. 3.nai.ka si ma lai sou ku dai ma qi pu dou no li qiu lo,ha ya kai. hong jiu ka gou yi jiu.mo du tai wa bao liao yao.I love you when I saw you when I touch you when I feel you when I fall in love.ga qi mong nen niao jiao,ku dai nia ji gone. 4.stolen my soul.stolen my heart.nai a nai ku dai ga nao mu nao no qio.(HERO:sa la su xi nu nai ga nen ge jilin you,nai mu ma lai ji ma la ge tai,)si lu xi su ,ji qiu o nong go you,nai lin bi li ma ji mai qiao lo.tai ji we ai bu lin sa la qiao lo.tonight. 5.no mu na ki puen.yi gan qi tou.jio yi kan da ai jia xi yi op sou you.nai ma su gai ku dai ga ji sa la yi,qiong jiong ma lu sang kiao ka go yin nen gao-er.I know our love is a miracle.ku lan nai a nai bao tao la kou.a puendu lu jiong jiu, a ni lu man de qio.My love can be...... 6.stolen my soul.stolen my heart.nai a nai ku dai ga nao mu nan no qio.(HERO:yi lun nan qi ha sa la nai gai o yo.xiang deng kv dai lu bu ma nai sao,)si lu xi su,ji qiu ho lu go you.qie duen gi lu ma ji han qiao lo tai ji we ai du lin sa la qiao lo.tonight. 7.stolen my soul.stolen my heart.nai a nai ku dai ga nao mu nao no qio.si lu xi su ,ji qiu o nong go you,nai lin bi li ma ji mai qiao lo.tai ji we ai bu lin sa la qiao lo.tonight. drive me crazy drive me crazy baby i'm your lady i'm your lady tonigh drive me crazy drive me crazy baby i'm your lady i'm your lady tonigh 夜里不安宁心里正好渴望你来 别管我和你是否真正相互依赖 我心中的假设告白什么结果你不要乱猜 眼神我不野不爱要是想太多你就变坏 我的心不夜 baby drive me crazy drive me crazy baby 我的爱不悔 baby i'm your lady i'm your lady tonigh 我的心不夜 baby drive me crazy drive me crazy baby 我的爱不悔 baby i'm your lady i'm your lady tonigh 反复不成眠心里正好渴望你来 过来我这里是否真的心跳加快 我心中的假设告白其实不懂就不要乱掰 对你我不说不快要是月太圆你就变坏
曲名:Tonight
歌手:Westlife
专辑:The Greatest Hits Westlife - Tonight[Bryan:]Lately I'm so tiredIf I took it all I'll warn youI never meant toIf I left you outsideIf you ever felt like I'd ignore youNo my life is all youSo put your best dress onAnd wrap yourself in the arms of someoneWho wants to give you all the love you wantTonight, I'm gonna make it up to youTonight, I'm gonna make love to youTonight, you're gonna know how much I missed you, babyTonight, I dedicate my heart to youTonight, I'm gonna be a part of youTonight, you're gonna know how much I miss youAnd I miss you so[Shane:]I don't wanna act likeI know that you'd be mine foreverThough I hope it's foreverDon't want you to feel likeI take you for grantedWhenever we are togetherSo put your best dress onAnd wrap yourself in the arms of someoneWho wants to give you all the love you want[All:]Tonight, I'm gonna make it up to youTonight, I'm gonna make love to youTonight, you're gonna know how much I miss you, babyTonight, I dedicate my heart to youTonight, I'm gonna be a part of youTonight, you're gonna know how much I miss youAnd I miss you so[Shane:]So put your best dress onAnd wrap yourself in my arms of my love[All:]Tonight, I'm gonna make it up to youTonight, I'm gonna make love to youTonight, you're gonna know how much I miss you, babyTonight, I dedicate my heart to youTonight, I'm gonna be a part of youTonight, you're gonna know how much I miss youBabyTonight, I'm gonna make it up to youTonight, I'm gonna make love to youTonight, you're gonna know how much I miss you, babyTonight, I dedicate my heart to youTonight, I'm gonna be a part of youTonight, you're gonna know how much I miss youAnd I miss you soEND
其他类似问题
16人觉得有用
turbo的相关知识
您可能关注的推广回答者:
等待您来回答
下载知道APP
随时随地咨询
出门在外也不愁}

我要回帖

更多关于 人鼠之间 的文章

更多推荐

版权声明:文章内容来源于网络,版权归原作者所有,如有侵权请点击这里与我们联系,我们将及时删除。

点击添加站长微信